Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ANEMOS LUXURY GRAND RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 101 km, Heraklion

Najbližšie mesto (km): Georgioupolis (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 60 m

 

Základné informácie

Luxusný, päťhviezdičkový, moderne zariadený hotel s výbornou polohou je vhodný pre dospelých aj rodiny s deťmi a vychutná si ho najmä náročnejšia klientela. Hotel sa pýši výbornou polohou a kvalitnými službami. Nachádza sa v oblasti Georgioupolis, od letiska v Heraklione je vzdialený 101 km. Wifi pripojenie je v areály hotela bez poplatku, hosťom je k dispozícii aj zmenáreň, práčovňa (za poplatok), konferenčná miestnosť s kapacitou do 250 osôb, obchody, klenotníctvo, služby fotografa. Hotel ponúka koncept pre mladomanželov, možnosť usporiadať svadobný obrad a oslavu, rozlúčku so slobodou. V hlavnej reštaurácii a a la carte reštaurácii sa vyžaduje formálne oblečenie a obuv.

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Georgioupolis, najbližšie letisko v Heraklione je situované vo vzdialenosti 101km.

 

Vybavenie izieb

Elegantne a moderne zariadené izby majú balkón/terasu a sú vybavené individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini bar (za poplatok), setom na prípravu teplých nápojov, telefónom, trezorom, kúpeľňou s WC, sprchou a fénom. K dispozícii je Wi-Fi pripojenie bez poplatku. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza 60 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne a na pláže bez poplatku.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s prevažne tradičnou gréckou ale aj medzinárodnou kuchyňou, a la carte reštaurácia, bar na pláži, pri bazéne, kaviareň,  V reštauráciách bývajú pravidelne tematické večery.

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii detský bazén a šmýkačky, mini club.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť vonkajšie bazény a vnútorné bazény, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, tenisové kurty, denné a večerné aktivity, večerný program, živá hudba,  fitness centrum, vodné športy sú spoplatnené.

 

Wellness

Hosťom je k dispozícii SPA centrum s vonkajším a vnútorným bazénom, SPA centrum ponúka vírivku, sauny, niektoré služby sú za poplatok: masáže, turecký kúpeľ, kozmetika a ďalšie služby.

 

Koncept

Hotel ponúka možnosti stravovania: polpenzia alebo plná penzia plus. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetových stolov bez nápojov. Plná penzia plus zahŕňa v cene raňajky, obedy, večere, fľašu vody alebo pohár piva/ vína/ džúsu na osobu počas obeda a večere. Nápoje mimo vyhradeného času a miesta, nápoje vo fľaši, importovaný alkohol, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Presný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie info: https://www.anemosresort.com/en-gb

 

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

ANEMOS LUXURY GRAND RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo