Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ANNABELLE BEACH RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 22km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos 2km

Typ pláže: piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: pred hotelom

 

Základné informácie

Annabelle Beach Resort je 5-hviezdičkový hotel All inclusive, ktorý sa nachádza v meste Anissaras, veľmi blízko populárneho a živého letoviska Hersonissos a 22 km od medzinárodného letiska v Heraklione. Hotel je štýlový komplex bungalovov, ktorý bol postavený v roku 1992 a kompletnou rekonštrukciou prešiel roku 2015. Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám a aj rodinami s deťmi.

Poloha

Hotel sa nachádza 22 km od medzinárodného letiska v Heraklione, v blízkosti mesta Hersonissos 2km. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, individuálne ovládanou klimatizáciou, TV, telefónom, mini chladničkou, trezorom. Wi-fi je k dispozícií za poplatok.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hosťom sú k dispozícii je niekoľko barov vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, detské ihrisko, k dispozícii sú detské stoličky v reštaurácií, detské menu a detská postieľka na vyžiadanie.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, tenisové kurty, aerobic, vodný aerobic, šípky, stolný tenis, fitness, stolný tenis, tenis. Osvetlenie tenisového kurtu je za poplatok. Za poplatok je možné tiež využiť billiard, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Sauna, masáže a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

http://www.annabellebeachresort.gr

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

ANNABELLE BEACH RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo