Mapa

ANTIQUE ROMAN PALACE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 122 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 2 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 20 m

 

Základné informácie

Prežite príjemnú dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete, s exkluzívnou zábavou, službami špičkovej kvality, kde je spokojnosť hostí vždy uprednostňovaná. V hoteli môžete vidieť sochy, maľby, dlaždice a ozdoby z rímskej, renesančnej a osmanskej éry v harmónii s  izbami v klasickom štýle. Starožitný rímsky palác; Váš dovolenkový raj na sútoku umenia a prírody. Slnko, more, história, zvláštna architektúra a romantika. 

Poloha

Hotel sa nachádza 122 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 2 km od centra Alanye.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.       

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 20 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií bez poplatku.  

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detská diskotéka, detský beazén, detská pstieľka, detské stoličky v reštaurácií. 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitnes centrum, aerobik, šípky, stolný tenis. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness

Sauna, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra sú k dispozícií za poplatok.

Koncept

Koncept Ultra a All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra a All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web

www.antiqueromanpalace.com

ANTIQUE ROMAN PALACE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo