Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ARINA BEACH (EX. AQUIS SAND RESORT) Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 10 km Heraklion

Najbližšie mesto (km): 13 km Heraklion

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotel je známy svojim dobrým jedlom, priestranným ubytovaním a skvelou zábavou. Hotel obklopujú krásne záhrady s bohatou vegetáciou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rodiny aj pre páry. Hotel bol navrhnutý s dôrazom na relaxáciu a zábavu a je umiestnený v nádherných záhradách s palmami a farebnými kvetmi, s výhľadom na nádherné more. Hotel sa nachádza len 13 km od mesta Heraklion, 1 km od obce Gouves a 10 km od letiska v Heraklione. Je to rodinný hotel, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2011

Poloha

 Hotel sa nachádza 10 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 13 km od mesta Heraklion.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, individuálne ovládanou klimatizáciou, TV, mini chladničkou, telefónom, Wi-fi, trezorom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, mini disko, detské menu v reštaurácií, detské animácie, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, tenisové kurty, stolný tenis, šípky, plážový volejbal. Vodné športy na pláži a biliard sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Hosťom sú k dispozícii masáže za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.arinabeach.gr/

 

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

ARINA BEACH (EX. AQUIS SAND RESORT) Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo