Mapa

ASIA BEACH RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 3 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 30 m

 

Základné informácie

Asia Beach Resort je moderný a štýlový rezort. Hotel postavený v orientálnom štýle nájdete v novom letovisku Oba. Po prvýkrát svoje brány otvoril v roku 2016. V blízkosti sa nachádza krásna piesočnatá pláž s vlastným mólom. Hotel ponúka svojim hosťom bohatý animačný program, no zároveň i relax a pohodlie pre všetkých klientov ako aj rodinám s deťmi. Hotel je oddelený od pláže miestnou komunikáciou, prechod je možný cez podchod.

 

Poloha

Hotel je od medzinárodného letiska v Antalyi vzdialený 130 km. Centrum Alanye leží 3 km od hotela a letovisko Oba je vzdialené len 300 m.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú moderne a štýlovo zariadené s výhľadom na krajinu, bočným výhľadom na more alebo s priamym výhľadom na more. Niektoré štandardné izby majú balkón. Sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, trezorom, Wifi pripojením, minibarom, telefónom, súpravou na prípravu kávy a čaju, fénom a vlastnou kúpeľnou so sprchou, WC a fénom.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je od hotela oddelená miestnou komunikáciu (podchod) a nachádza sa 30 metrov od hotela. Na pláži sa nachádza mólo a snack bar.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka výber domácej i medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je aj diétne, vegetariánske a detské menu, hotel disponuje aj á la carte reštauráciami, cukrárňou, snack barmi a osvieženie nájdu hostia aj v baroch, vrátane baru na pláži, pri bazéne, vitamínového baru či disco baru.

 

Pre deti

Deti môžu využívať detský bazén, vnútorný detský bazén, bazén so šmýkačkami, detský mini klub, detskú postieľku, a stoličku v reštaurácii.

 

 

Šport a zábava

Hostia môžu využívať posilňovňu, squash, boccia, šípky, volejbal, pilates miestnosť, za poplatok je bowling, biliard, herňa, internetová kaviareň, vodné športy.

 

Wellness

Bazény, sauna, hamam, parná miestnosť, za poplatok sú k dispozícii masáže, soľná miestnosť, salón krásy.

 

Koncept

Klienti môžu využívať koncept Ultra All inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

 

Web

Bližšie informácie na: www.asiabeachresort.com

 

ASIA BEACH RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo