Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ASKA JUST IN BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 100 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 25 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0

 

Základné informácie

Tento sympatický hotel už svojím názvom napovedá, že  sa nachádza v krásnom prostredí priamo na pláži, ktorá je  ocenená modrou vlajkou. Je jedným z hotelov patricich do obľúbenej siete Aska.  Hotel svojim hosťom ponúka bazény, fitness centrum, SPA centrum, obchody, fotografa, lekára a čistiareň. Wi-Fi v lobby bez poplatku. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre ľudí, ktorý vyhľadávajú príjemný relax strávený na prvotriednych plážach.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 100 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Alanyi so svojím rušným centrom je vzdialené 25 km od hotela.  

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok) a kúpeľňou s WC, a fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

 

Pláž

Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnatá pláž. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj lobby bar a bar na pláže.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub (4-12 rokov) s detskými animáciami, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, stolný tenis, šípky, fitness centrum, basketbal, plážový volejbal a tenisový kurt. Za poplatok sú vodné športy, osvetlenie tenisového kurtu a biliard.

 

Wellness

Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú bez poplatku. Čerstvé šťavy a dovážané alkoholické nápoje sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://askahotels.com/en/index.html

 

ASKA JUST IN BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo