Vyberte krajinu :
We will call you
Meno, priezvisko
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 80km

Vzdialenosť od najlbližšieho mesta: 1.5 km

Pláž: piesočnatá

Vzdialenosť pláže: 150m

 

 

Základné informácie

Tento príjemný mestský hotel Atrium je jemný a plne renovovaný štvorhviezdičkový hotel so 137 izbami,  čo charakterizuje jeho kvalitu a komfort. Vysoký level tohto hotela je veľmi priateľské okolie, servis a pohostenie. Už po niekolkých sezónach si hotel získal dôveru klientova Atrium je pre nich ako druhý domov. Hotel je koncipovaný len pre dospelých.          

              

Poloha

Do centra strediska Rethymno, sa pohodlne dostanete krásnou asi 15 minútovou prechádzkou alebo miestnou autobusovou dopravou. Autobusová zástavka je vzdialená približne 50 m od hotela. Letisko Heraklion je vzdialené približne 80 km od hotela.

 

Vybavenie izieb

Hotelové izby sú zariadené v modernom dizajne, súčasťou izieb je klimatizácia, telefón, televízor so satelitným príjmom, chladnička, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušič vlasov, WC), trezor (za poplatok), balkón alebo terasa

 

Pláž

Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená približne 150m. Lehátka a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne bez poplatku.  

 

Strava

Restaurácia Oinos je situovaná v hlavnej budove s výhľadom na terasu, pri bazéne. V hoteli sa nachádzajú tiež 2 bary a a la carte reštaurácia.

 

Pre deti

Hotel je koncipovaný len pre dospelých.

 

Šport a zábava

Hotel pre svojich návštevníkov pripravuje 3 x za týždeň večerný program, takisto je k dispozícii stolný tenis. Ostatné vodné športy priamo na pláži od miestnych poskytyovateľov za poplatok.

 

Wellness

V hoteli je možné si objednať masáže za poplatok. Doktor je tiež v areáli hotela.

 

Koncept

Hotel ponúka 3 druhy stravovania: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.                                   

      

Web

www.atriumambiancehotel.com

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo