Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

BARCELO ROYAL BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 39km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 100m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 100m

 

Základné informácie

Hotel Barceló Royal Beach sa nachádza v samom srdci Slnečného pobrežia. Ponúka luxusné ubytovanie a príjemnú uvoľnenú atmosféru. Vo veľkej záhrade sa rozprestiera nádherný bazénový komplex. Hotel ponúka svojim hosťom najlepšiu kvalitu služieb a to nielen vo svojom rozsiahlom SPA centre, ponukou vyberaných špecialít a nápojov, nákupnou pasážou alebo aj kasínom. Širokú ponuku služieb a rekreačných aktivít ocenia najnáročnejší klienti všetkých vekových kategórií, ktorí majú radi relax spojený so zábavou. Hotel má k dispozícii aj vybavenú konferenčnú miestnosť pre kapacitu 120 osôb.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 39km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum letoviska Slnečné pobrežie je vzdialené približne 100m a navštíviť sa určite oplatí i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a je vzdialené 6,5km od hotela.

 

Pláž

Piesočnatá pláž dlhá 7km, s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 100 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku, na pláži za poplatok.

 

Vybavenie izieb

Luxusne zariadené a moderné izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, minibarom (spoplatnený), SAT TV, telefónom (spoplatnený), Wi-Fi, trezorom, kúpeľňou s vaňou, fénom a osuškami. Dostupné sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

 

Strava

Špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne sa podávajú v hlavnej reštaurácii a bohatý výber nápojov či kokteilov si môžete vychutnať v bare pri bazéne a v lobby bare.

 

Pre deti

Pre deti je určený vonkajší bazén, veselý animačný program, Barcy mini klub, detské ihrisko, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Pre hostí sú k dispozícii 3 vonkajšie  bazény, jeden vyhrievaný (ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne), vnútorný bazén (vyhrievaný), fitness centrum a stolný tenis. Hotel má pripravený aj pestrý animačný program a transfer zdarma do kasína Platinum.

 

Wellness

Hotel má v ponuke široký výber relaxačných služieb masáže, SPA centrum, solárium, vírivku, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, salón krásy, kaderníctvo. Tieto služby sú spoplatnené a zdarma je možné využiť saunu a parný kúpeľ.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou alebo s All Inclusive formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

 

Web

Bližšie informácie na: www.barcelo.com

 

BARCELO ROYAL BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo