Mapa

BARON PALACE RESORT SAHL HASHEESH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 30 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 36 km Hurghada centrum

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Baron Palace Resort Sahl Hasheesh je 5-hviezdičkový hotel pripomínajúci oázu s možnosťou odpočinku vo vlnách Červeného mora. Hotelový komplex je navrhnutý v štýle orientálnej arabskej palácovej architektúry a v kombinácií s večne zelenými alejami pálm výtvára neopakovateľnú atmosféru. K dispozícií je bezbariérové vybavenie hotela a priľahlého areálu. Wifi je bez poplatku v rámci celého areálu hotela.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 36 km od centra Hurghady.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku. Odporúčame obuv do vody.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Lobby bar je otvorený 24 h.

 

Pre deti

Deťom podľa veku slúžia detské kluby: baby klub, detský mini klub, junior klub, maxi klub, detský bazén, detské disco, detské ihrisko.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite vodný aerobik, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, šípky, biliard, bocciu, hernú miestnosť, plážový futbal a volejbal. Zapožičanie tenisovej výbavy a vodné športy, prípadne zapožičanie člnu, alebo kanoe za poplatok.

 

Wellness

Bez poplatku využite turecký kúpeľ, saunu, jacuzzi. Masáže a ostatné procedúry spa centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Premium All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://www.baronhotels.com/

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

 

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

 

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

BARON PALACE RESORT SAHL HASHEESH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo