Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

BELEK BEACH RESORT HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 30 km

Najbližšie mesto (km): Belek (7 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Belek Beach Resort poskytuje kvalitné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pestrý areál hotela so záhradami a akvaparkom Vám zabezpečí nezabudnuteľnú dovolenku. Má spolu 475 izieb, 3 bazény, z toho detský bazén, vnútorný bazén, tobogany, mini lunapark, hlavnú reštauráciu, 2 á la carte reštaurácií, 10 barov, Wifi v Lobby bez poplatku. K dispozícii je Spa centrum, fitness centrum, tenisový kurt, lekár, čistiareň, kaderníctvo, požičovňa motorových vozidiel, fotograf, mini market, animačné programy, vodné športy, diskotéka, biliard.   

 

Poloha

Hotel sa nachádza 7 km od centra Beleku a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 30 km.

   

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou klimtizáciou, telefónom, minibarom, trezorom (bez poplatku). kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. K dispozícii je aj 5 izieb pre hendikepovaných klientov.   

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž s mólom sa nachádza pred hotelovým areálom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.     

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 2 a´la carte reštaurácie (turecká, talianska), 10 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.    

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-7 rokov), maxi klub (8-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, tobogany, mini lunapark (19:00 – 21:00). Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, mini golf, basketbal, stolný tenis, boccia, plážový volejbal. Za poplatok je osvetlenie kurtov, biliard, herňa, vodné športy.      

 

Wellness

Zadarmo hotel ponúka hammam, parnú miestnosť a saunu, za poplatok sú masáže, píling, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

   

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré aj skoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, lokálne a niektoré importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Ostatné importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

   

Web

Pre viac informácií: http://www.belekbeach.com/    

BELEK BEACH RESORT HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo