Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

BIENO VENUS SIDE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 5 km Side

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 350 m

 

Základné informácie

Tento štvorhviezdičkový hotel poskytuje klientom kvalitné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Príjemný areál hotela, moderné ubytovanie, bezény, šmykľavky a priateľský personál zabezpečí dovolenku po akej túžite. Má spolu 213 izieb. Wifi je v Lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od centra Side a medzinárodné letisko Antalya je od hotela vzdialené 65 km. Mesto Manavgat je vzdialené 7 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom balkónom, SAT-TV, centrálnou klimtizáciou, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou/WC s fénom. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 350 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú pr bazéne bez poplatku. Plážové osušky sú bez poplatku.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; niekoľko barov vrátane baru na pláži a lobby baru.

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub, detský bazén, šmykľavky, detskú postieľku, ihrisko.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii fitness, stolný tenis, plážový volleybal, bocia. Za poplatok sú k dispozícii strecing, billiard, internetová kaviareň, požičanie auta.

 

Wellness

Zadarmo hotel ponúka turecký kúpeľ, sauna, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, parná miestnosť, jacuzzi, peeling, kaderník  a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.bienohotels.com   

BIENO VENUS SIDE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo