Mapa

CLUB AQUA PLAZA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Manavgat (25 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Poloha

Hotel sa nachádza 25 km od historického centra Manavgat a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 90 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou AC, telefónom, minibarom, trezorom (bez poplatku), kúpeľňou so sprchou a fénom. Ekonomické izby sú bez balkóna a veľkosťou 18-21 m².

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž s mólom sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; á la certe reštaurácia (za poplatok), 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za poplatok).

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), animácie, ihrisko, šmykľavky. Opatrovateľka je na vyžiadanie za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum od 8:30-18:00, aerobic, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy; biliard, minigolf, diskotéka, herňa, vybavenie a osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže, peeling.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy formou bufetu, občerstvenie, nočnú polievku, zmrzlinu, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, freshe, turecká káva, nápoje vo fľaši a nápoje na diskotéke sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.   

 

CLUB AQUA PLAZA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo