Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CLUB HOTEL TITAN Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 150 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (4 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Základné informácie

Príjemný štvohviezdičkový hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 161 izieb, výťahy, vstupnú halu s recepciou, vonkajší bazén, tobogany, detský bazén. K dispozícii je SPA centrum, obchody, fotograf, čistiareň, požičovňa aut, Wi-Fi vo vstupnej hale.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v oblasti Mahmutlar - 4 km, Alanya vzdialená od hotela 16 km, medzinárodné letisko Antalya je vo vzdialenosti 150 km. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo nákupných možností.

 

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor (na recepcii za poplatok), minibar (za poplatok), kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená 250 m. Ležadlá, slnečníky, matrace a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, bar pri bazéne a na pláže.  

 

Pre deti

Bez poplatku je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detskú stoličku v reštaurácií, detské ihrisko, detskú postieľku.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes centrum, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard.

 

Wellness

K dispozícii je turecky kúpeľ bez poplatku. Všetky služby SPA centra, sauna, jacuzzi, salón krásy a masáže sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.titanhotels.com

 

CLUB HOTEL TITAN Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo