Mapa

CONCORDE DELUXE RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 10 km

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento luxusný hotelový komplex Concorde de Luxe sa nachádza v lukratívnej dovolenkovej oblasti Turecka - v Lare a ponúka služby aj pre náročných klientov. Tento moderný hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži, má spolu 401 izieb, v jeho rozsiahlom čarovnom areáli o rozlohe 62.000 m2 sa nachádza niekoľko bazénov, toboganov, tenisový kurt, mini golf, 6 a´la carte reštaurácií, 10 barov a iné. Pýši sa exkluzívnym Carpe Diem SPA o rozlohe až 4.000 m2. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi v lobby a internetové kafé alebo konferenčné miestnosti.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v Lare, 20 km od centra Antalye a 10 km od jej medzinárodného letiska.

   

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom, minibarom (s vodou, sladkými nápojmi a pivom), setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Pekná piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelovým areálom a k dispozícii je aj mólo. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku. Plážové VIP pavilóny sú za extra poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 6 à la carte reštaurácií (za poplatok) a 10 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

 

Pre deti

Dombo Mini klub (4-12 rokov), animácie, aktivity, hry, pečenie, bazén, tobogany, ihrisko, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovteľka detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, šípky, stolný tenis, basketbal, volejbal, mini golf, mini futbal, vodné pólo, Za poplatok je biliard, bowling, osvetlenie a kurzy tenisu, potápanie, vodné športy na pláži.

   

Wellness

V exkluzívnom Carpe Diem SPA centre, o rozlohe až 4.000 m2, môžete využiť saunu, parnú miestnosť, vírivku, turecký kúpeľ, masáže, píling, skrášľovacie procedúry, kaderníctvo, aj doktor za poplatok.

 

Koncept

Deluxe All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.concordehotel.com.tr/en/

 

CONCORDE DELUXE RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo