Mapa

COOKS CLUB (+16 ADULT ONLY) Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): El Gouna 100 m

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

 

Základné informácie

Hotel svojou polohou na pobreží Červeného mora vytvára celoročné podmienky pre nadšencov vodných športov a šnorchlovania. Priamym vstupom sa návštevníci dostanú do lagúny s vlastnou plážou a mólom. Hotel je určený len pre dospelých 16+.

 

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Hurghade a  100 m od mesta El Gouna Downtown.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, súpravou na prípravu teplých nápojov, WiFi, trezorom, kúpeľňou/ WC, mini chladničkou, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž je dostupná cez miestnu pobrežnú komunikáciu 15 minút od hotela. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, vrátane baru pri bazéne.

 

Šport a zábava

Bazén, posilňovňa, živá hudba, šípky, WiFi.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu alebo s polpenziou, ktorá zahŕňa raňajky a večere. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia po príchode do hotela na recepcii.

 

Web

 www.cooksclub.com

Dôležité informácie

 Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

COOKS CLUB (+16 ADULT ONLY) Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo