Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CORAL BEACH RESORT HURGHADA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 18 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 25 km Hurghada

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200m

 

 

Základné informácie

Hotelový komplex sa nachádza v lokalite letoviska Hurghada a ponúka návštevníkom príjemný dovolenkový zážitok. Rezort disponuje súkromnou piesočnatou plážou, vonkajšími bazénmi, spa centrom, zmenárňou, wifi (bez poplatku v priestoroch lobby baru). Klienti môžu využiť taktiež ponuku a´la carte reštaurácií a niekoľkých barov. Areál rezortu má bezbariérové prístupy.

  

   

Poloha

Hotel je 25 km od centra Hurghady a 18 km od medzinárodného letiska v Hurghade.   

     

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, prípadne terasou, klimatizáciou, TV/SAT, telefónom, trezorom, sušičom na vlasy, kúpeľňou s WC a mini barom. K dispozícii sú aj 4 izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

    

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Lobby bar je otvorený 24 h.

   

   

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, pre deti vo veku 4-12 rokov, detský bazén, detské disco, detské ihrisko.

 

   

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, šípky, biliard, bocciu, plážový volejbal, squash, tenisové kurty (za poplatok osvetlenie kurtov, tenisové vybavenie, tréner). Do 30 minút sú bez poplatku aktivity ako stolný tenis, herná miestnosť, biliard, mini futbal. Za poplatok je k dispozícii jazda na koni, prenájom bicyklov, surfovanie, potápanie a ďalšie vodné športy.

  

    

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a ostatné procedúry spa centra a salónu krásy sú za poplatok.

 

   

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

       

 

Web

www.coralbeachhotelhurghada.com   

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

CORAL BEACH RESORT HURGHADA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo