Vyberte krajinu :
We will call you
Meno, priezvisko
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Malia 2km

Typ pláže: piesočnato kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m

    

 

Popis

Hotel v butikovom štýle, ktorý sa nachádza uprostred sviežej botanickej záhrady a je obklopený krásnou krétskou krajinou, je ideálnym miestom na relaxáciu a omladenie. Rezort sa tiahne tak, aby kopíroval piesočné pláže a šumivé azúrové vody Stredozemného mora, zatiaľ čo neďaleké, tradičné ostrovné dediny a nedotknutá príroda čakajú na preskúmanie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 2 km od centra Malie.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, centrálne ovládanou klimatizáciou, TV, telefónom, kanvicou, Wi-fi, trezor.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie (talianska, krétska), k dispozícii sú 3 bary, vrátane baru na pláži a pri bazéne. 

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, junior klub vo veku 13 – 17 rokov,  detské animácie, detský bazén, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka, detské menu v reštaurácií.

 

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, kanoe. Osvetlenie tenisových kurtov, motorizované vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Masáže za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá pozostáva z bohatých raňajok formou otvoreného bufetu a večerí.

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, miestne nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

 

Web

https://www.cretanmaliapark.gr/

 

 

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

 

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo