Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 15 km

Typ pláže: kamienková pláž

Vzdialenosť od pláže: 0 m    

 

Základné informácie

Hotel Crystal Flora Beach sa nachádza v hornatej kemerskej oblasti, ktorá poskytuje klientom dokonalý požitok z čarovnej prírody. Rezort sa skladá z niekoľkých bungalových blokov s tromi poschodiami, a disponuje 521 izbami, tiež vonkajšími bazénmi, detským bazénom či toboganmi. Nájdete tu okrem iného aj čistiareň, lekára, nákupnú pasáž, a Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela. Oddýchnuť si môžete v Spa centre, ktoré ponúka rozmanité služby. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť a internetová kaviareň.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v Beldibi v oblasti Kemeru, je vzdialený 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 25 km od jej centra.

 

Vybavenie izieb

Štandardne izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, minibarom, telefónom, trezorom, LCD-TV, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku pri bazéne i na pláži.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru na pláži, a pri bazéne.

 

Pre deti

Mini klub pre deti vo veku 4–12 rokov, ihrisko, detský bazén, tobogany. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú hosťom k dispozícii posilňovňa, denné i večerné animácie, tenisový kurt, plážový volejbal, basketbalové ihrisko, stolný tenis, šípky. Za poplatok je biliard, osvetlenie tenisového kurtu, tenisové vybavenie, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku je turecký kúpeľ, parný kúpeľ, sauna. Masáže a ostatne služby SPA centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.crystalhotels.com.tr

 

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo