Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km

Najbližšie mesto (km): Belek 12 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 500 m

 

Základné informácie

Ak uprednostňujete architektúru priateľskú k životnému prostrediu, tento hotel je pre vás tým ideálnym miestom. Moderný hotelový komplex ponúka dospelým i deťom nezabudnuteľnú dovolenku vďaka svojim tenisovým kurtom, zábavnému parku či akvaparku. Môžete si vychutnávať plávanie v priezračných vodách Stredozemného mora pozdĺž súkromnej pláže, ocenenej modrou vlajkou.

 

Poloha

Hotel je postavený v golfovej oblasti Beleku, nachádza sa 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 50 km od jej centra.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, Wi-Fi, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

 

Pláž

Pekná piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená cca 500 m, na pláž sa dostanete prechádzkou popri rieke. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hotel má hlavnú reštauráciu so širokou ponukou jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane plážového baru, baru pri bazéne a diskotékového.

 

Pre deti

K dispozícii je mini klub pre deti (4-12 rokov), animácie, detský bazén, tobogany.

 

Šport a zábava

K dispozícii bez poplatku sú animácie, posilňovňa, tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, minigolf alebo kino. Za poplatok je biliard, bowling, video hry, stolný futbal, osvetlenie tenisového kurtu a vybavenie, vodné športy na pláži, golf.

 

Wellness

Zadarmo je turecký kúpeľ, sauna. Masaže a ostatne sluzby SPA centra sú za poplatok.

Koncept

Ultra All Inclusive koncept vo forme bufetových stolov zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, večeru, nočné občerstvenie, zmrzlinu, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, teple nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľašiach a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.crystalhotels.com.tr

 

CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo