Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

DINLER HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (14 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 80 m

 

Základné informácie

Hotel má spolu 215 štandardne zariadených izieb, vnútornú a vonkajšiu hlavnú reštauráciu, à la carte reštauráciu, niekoľko barov, vnútorný a vonkajší bazén, bazén s tobogánmi, turecké kúpele, saunu, posilňovňu, tenis, šípky, stolný tenis, biliard, plážový volejbal, vodné športy, diskotéku (vstup zdarma, nápoje za poplatok), mini klub pre deti, detské ihrisko, obchody, kaderníka, práčovňu, WiFi vo vstupnej hale zdarma, lekára, zmenáreň, parkovisko.

Poloha

Hotel sa nachádza 14 km od centra mesta Alanya. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor (za poplatok), minibar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž ocenená modrou vlajkou a je vzdialená 80 m od areálu hotela, prístup na pláž je podchodom pod miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky, matrace sú na pláži zdarma, na móle za poplatok. Výmena plážových osušiek je za poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, 4 bary vrátane baru na pláži. Nápoje v diskotékovom bare sú za poplatok.

 

Pre deti

Najmenším je k dispozícii mini klub (4 - 12), detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Stolný tenis, tenisový kurt, šípky, basketbal, plážový volejbal, posilňovňa je k dispozícii zadarmo. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, biliard, tenisová výbava, vodné športy na pláži, diskotéka (vstup zdarma, nápoje za poplatok).

 

Wellness

Zdarma využite hammam, saunu a vnútorný bazén. Za poplatok je vírivka, masáže a kaderníctvo.

 

Koncept

All Inclusive formou bufetových stolov zahŕňa raňajky, obed, večeru, polnočnú večeru, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje, občerstvenie počas dňa. Čerstvé ovocné šťavy, dovážané nápoje a zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.dinler.com   

DINLER HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo