Mapa

ELA EXCELLENCE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Ela Quality Resort je unikátny palác 21. storočia, v ktorom sa spája turecká pohostinnosť a tradície so skvostnou architektúrou, západná filozofia s tajomným svetom Východu. Každý detail, či už logo, gastronómia, služby, starostlivo a premyslene narhnuté a zrealizované. Ak túžite zažiť niečo výnimočné so svojou rodinou i vo dvojici a cítiť sa ako sultán, rezort Ela Quality je to pravé miesto. Štandardné izby sú luxusné, vily a apartmány sú ako stvorené pre tých, ktorí hľadajú luxus a kvalitu. Tento úžasný hotel zmení váš názor, že dovolenka s deťmi musí byť stresujúca. Jedinečný miniklub Everland Q vezme svojich malých hostí do úplne iného sveta. 

Poloha

Od centra mesta Belek je hotel vzdialený 2 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 35 km.

 

Vybavenie izieb

Izba je vybavená balkónom, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, WiFi (za poplatok), klimatizáciu, kúpeľňu s WC fénom.

 

Pláž

Priamo pred hotelom je 270m dlhá súkromná piesočnatá pláž s mólom. Ležadlá, matrace, osušky a slnečníky sú bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, snack reštaurácie, kaviareň, detská časť v reštaurácii, niekoľko barov vrátane baru na móle či vitamínového baru, niekoľko à la carte reštaurácií. 

Pre deti

Detský klub, detské animácie, bazény, aquapark, reštaurácia, kočík, detské ihrisko, lego miestnosť, archeologické dino pieskovisko,  trampolína. Baby sitting je za poplatok.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú animácie, akvapark, posilňovňa, šípky, biliard, kino, minigolf, mini futbal, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, boccia, vodné polo, aerobik, yoga, pilates, vodná gymnastika, tenisové kurty. Spoplatňujú sa motorové vodné športy bowling, lekcie tenisu, futbalové ihrisko, golf, potápanie a lekcie potápania.

 

Wellness

Sauna, hammam, relaxačná časť a vnútorný bazén nie sú spoplatnené. Za poplatok sú služby ako masáže, manikúra, pedikúra, vírivka a kaderníctvo.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb obdržia hostia po príchode do hotela.

Web

Bližšie informácie na: www.elaresort.com

 

ELA EXCELLENCE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo