Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ELOUNDA ILION HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 63km

Vzdialenosť najbližšieho mesta: Elounda 2km

Typ pláže: skalnatá

Vzdialenosť pláže: 150m

 

Základné informácie

Tento štvor hviezdičkový  rodinný hotel sa nachádza v časti Elounda, v roku 2016 prešiel rekonštrukciou. Hotel sa skladá z hlavnej budovy na dvoch poschodiach spolu s 86 izbami. Hotel stojí v záhradách na kopci, ponúka nádherný panoramatický výhľad na záliv Elounda a ostrov Spinaloga s jeho stredovekým hradom. Hotel sa nachádza v jednej z najkrajších oblastí Stredomoria Wifi pripojenie je v areáli hotela za poplatok.

 

Poloha

Centrum letoviska Elounda je vzdialené 2 km. Asi 100 m od hotela nájdete autobusovú zastávku, ktorá umožňuje spojenie do Heraklionu (63 km) a Agios Nikolaos (6 km).

 

Vybavenie izieb

Každá izba je vybavená individuálnou klimatizáciou (za poplatok), telefónom, rádiom, minibarom, trezorom (za poplatok), fénom a bezplatným satelitným TV. Izbový servis je k dispozícii od 10:00-21:00.

 

Pláž

Menšia skalnatá pláž je vo vzdialenosti 150 m a väčšia piesočnatá pláž 2 km od hotela. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia a lobby bar.

 

Pre deti

V priestoroch hotela sa nachádza detský bazén, detské ihrisko, detská stolička v reštaurácií a postieľka v izbe ( na vyžiadanie, bez poplatku). Starostlivosť o dieťa za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využívať tenisový kurt a minigolf, požičanie áut a bicyklov na recepcií hotela je za poplatok.

 

Wellness

V priestoroch hotela sa nenachádza wellness centrum.

 

Koncept

Stravovanie vo forme bufetovej polpenzie. Raňajky sa podávajú (7:00 - 10:30) a večere (18:30 - 21:30). Formou bufetu ponúka hotel veľký výber gréckych jedál. Jedlo sa pripravuje s použitím prírodných krétskych surovín a svetoznámeho krétskeho olivového oleja, ktorý je veľmi dôležitý v stredomorskej strave.

 

Web

www.Eloundailion.gr

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

ELOUNDA ILION HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo