Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ELOUNDA WATER PARK RESIDENCE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 70 km

Najbližšie mesto (km): Elounda 2 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 2 km

 

Základné informácie

Jeden z najväčších 4 hviezdičkových rezortov na východe Kréte, sa nachádza na najviac čarovnom mieste na ostrove a ma výhľad na záliv Mirabello a na historicky ostrov Spinalonga.  K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, reštaurácie, bary, SPA centrum, bazény, akvapark, Wi-Fi. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a aj pre všetky vekové kategórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 70 km od letiska v Heraklione, 2 km od mesta Elounda.

 

Vybavenie izieb

Štandardne izby majú balkón / terasu, klimatizáciu, TV, trezor (za poplatok), set na prípravu teplých nápojov, chladničku, Wi-Fi, kúpeľňu s WC a fénom.   

 

Pláž

Krásna piesočnatá pláž sa nachádza 2 km od hotela. Ležadla, slnečníky a uteráky pri bazéne sú zadarmo, na pláži za poplatok. Na pláž premáva minibus.

 

Strava

K dispozícii hosťom hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, 2 a la carte reštaurácie, lobby bar a bar pri bazéne.

 

Pre deti

Pre najmenších je mini klub (4-14 rokov), mini disko, ihrisko, bazén, tobogany, detská stolička v reštaurácii, detské menu, detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti je na vyžiadanie za poplatok.

   

Šport a zábava

Pre hosti sú animácie, bazén a tobogany, fitness, stolný tenis, mini golf, biliard, živa hudba, TV miestnosť, knižnica, diskotéka.

 

Wellness

Služby SPA centru hostia môžu využiť za poplatok.

Koncept

Hotel ponuka ubytovanie s polpenziou (raňajky a večere) a All Inclusive. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.eloundaresidence.gr

 

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

ELOUNDA WATER PARK RESIDENCE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo