Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ELYSEE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 1 km

Typ pláže: štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m

 

Základné informácie

 Príjemný hotel s nádherným výhľadom na mestský hrad v Alanyi je situovaný v dostupnej vzdialenosti od centra mesta Alanya a je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je 24-hodinová recepcia, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, zmenáreň, kaderníctvo, trezor, herňa, lekár, čistiareň, obchod, mini bar, WiFi v priestoroch recepcie či televízna miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza na východnom pobreží Alanye, od centra mesta je vzdialený 1 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibar (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Štrkovo-piesočnatá pláž sa nachádza 50 m od hotela, oddelená je od hotela miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

 

Strava

 Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Hotel tiež disponuje snack barom s občerstvením (vo vyhradených hodinách). V plážovom bare sú zdarma nealkoholické nápoje.

 

Pre deti

 Deti môžu využiť detský bazén, detskú postieľku, animácie a ihrisko.

 

Šport a zábava

 Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, posilňovňu, stolný tenis, šípky, plážový volejbal. Za poplatok je možné využiť vodné športy na pláži, hracie automaty a biliard.

 

Wellness

Hostia môžu využiť služby SPA centra, saunu a masáže. Všetky služby sú spoplatnené.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, občerstvenie, snack, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.elyseehotels.com 

ELYSEE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo