Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

ELYSEES HOTEL HURGHADA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Hurghada 5 km

Najbližšie mesto (km): Hurgada 3 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Menší hotel nachádzajúci sa v srdci Hurghady očarí výhľadom na Červené more a domácou pohostinnosťou. Má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, lobby bar, výťah, reštaurácie, nákupnú arkádu, kaderníctvo, zmenáreň. O zábavu sa stará animačný tím s rôznymi aktivitami. Wi-Fi v lobby bare.     

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od centra Hurghady a 5 km od medzinárodného letiska v Hurghade.  

    

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom, kúpeľňou s vaňou a fénom, mini barom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov(za poplatok). Väčšina izieb je bez balkóna. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.    

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

    

Pláž

Piesočnatá súkromná pláž sa nachádza pred hotelom, cez súkromný nadchod. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

      

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, à la carte reštaurácia (za poplatok) k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru pri bazene a na pláži. V ponuke je detské menu a detské stoličky v reštaurácii.

     

     

Pre deti

Pre deti je detský bazén, mini disco, mini klub, detské ihrisko a detské animácie.

   

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobic, bocchu, volejbal, Wifi vo verejných priestoroch. Za poplatok je biliard, stolný tenis, posilňovňa, kino, amfiteáter, televízna miestnosť.

   

Wellness

Sauna, jacuzzi, turecký kúpeľ, masáže, služby SPA centra a salónu krasy sú za poplatok.

   

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Polpenzia zahŕňa raňajky a večeru vo forme bufetových stolov. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

     

Web

www.Elyseeshotelhurghada.com     

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

ELYSEES HOTEL HURGHADA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo