Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

FAME RESIDENCE LARA AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 16 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

V Elegantnom rodinnom hoteli vyššej kategórie sa budú príjemne cítiť všetky vekové kategórie. Hotel má 559 izieb, 3 bazény, vrátane bazénu s toboganmi a detského bazéna a vnútorný bazén, vrátane detského. V hoteli je wellness centrum, posilňovňa, kaderníctvo, salón krásy, obchody, lekárska služba, zmenáreň, čistiareň, zlatníctvo, internetová kaviareň, Wi-Fi (bez poplatku v lobby) a tiež konferenčných miestností.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Lara, 16 km od centra Antalye a 14 km od jej medzinárodného letiska.

  

Vybavenie izieb

Štandardne izby majú klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor a mini bar, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC a fénom. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii sú aj 4 izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Modrou vlajkou ocenená piesočnato-kamienková pláž leží priamo pred budovou hotela. Slnečníky, ležadlá, osušky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

K dispozícii hosťom hlavná reštaurácia podávajúca jedla domácej a medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane plážového baru.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub, detské animácie, bazén. Stráženie detí je na vyžiadanie a za poplatok.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, kino, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis či plážový volejbal. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, futbalové ihrisko, biliard, bowling, herňa alebo vodné športy na pláži.

 

Wellness

V SPA a wellness centre je možné bez poplatku využiť turecký kúpeľ, saunu, parný kúpeľ alebo vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, a ostatne služby SPA centra.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážaný alkohol je za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

   

Web

Bližšie informácie na: www.famehotels.com

 

 

FAME RESIDENCE LARA AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo