Mapa

FEBEACH HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 60 km

Najbližšie mesto (km): Side 3 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Príjemný 4* hotel Febeach je vhodný pre všetky vekové kategórie. Kompletnou rekonštrukciou prešiel hotel v roku 2015 a pozostáva z hlavnej budovy s 5 poschodiami, 197 izbami a ponúka vstupnú halu s recepciou, TV miestnosť, reštaurácie, bary, kaviareň, krytý bazén, disco klub, kaderníctvo, malý supermarket, beauty centrum, obchodíky, fitness centrum, pre deti mini klub.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Side, 3 km od jeho centra kde nájdete tu viacero historických pamiatok, obchodíkov, reštaurácií, barov a ponúka mnoho možnosti zábavy. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 60 km.

 

Vybavenie izieb

Svetlé a elegantné štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC a fénom, LCD Sat TV, Wi-Fi, trezorom, minibarom (denne dopĺňaný vodou), súpravou na prípravu kávy/čaju, telefónom, balkónom.  K dispozícii sú i 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

 

 

 

Pláž

 Piesočnatá pláž je vzdialená približne 200 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícii zdarma.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, reštaurácia na pláži, 3 a la carte reštaurácie (talianska, rybia, barbecue) a 3 bary vrátane baru pri bazéne

Pre deti

K dispozícii je detský bazén, detské ihrisko, mini klub (4 – 12r.) od 10:00 – 12:00 a od 14:00 – 16:00, mini disco, detská stolička v reštauráci, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Zdarma je pripravený pre hostí zaujímavý animačný program a využívať zdarma je možné taktiež vonkajšie bazény, vnútorný bazén, fitness centrum, tenis, stolný tenis, basketbal, bocciu, šípky, plážový volejbal, aqua fit. Spoplatnené sú biliard, vodné športy na pláži a tenisová výbava.

 

Wellness

Zdarma môžu hostia využívať turecký kúpeľ a saunu. Masáže, salón krásy a kaderníctvo sú spoplatnené 

Koncept

Hotel ponúka koncept all inclusive koncept 10:00 - 24:00, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, poobedný snack, večeru, večerný snack, dezerty, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje a turecká káva sú za extra poplatok. Všetky nápoje po 24hod. sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní

Web

Bližšie informácie na: www.febeach.com

 

FEBEACH HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo