Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

FORT ARABESQUE RESORT SPA AND VILLAS Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 32 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 30 km Hurghada

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Harmónia, pokoj a príjemná dovolenková atmosféra na pobreží Červeného mora čaká na hostí, ktorí navštívia tento štýlovo navrhnutý rezort. Nerušený hlukom a rušným životom si vychutnáte pohodu, relax, očarujúci životný štýl a nádherný pohľad na more. Hotel ponúka rôzne typy ubytovacích zariadení pre ideálnu dovolenku podľa predstáv.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 32 km od medzinárodného letiska v Hurghade a najbližšie nákupné centrum je vo vzdialenosti 18 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón/terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľňou/ WC. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, detské disco, detské ihrisko, k dispozícii sú aj detské animácie.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite amfiteáter, jogu, vodný aerobik, stolný tenis, šípky, bocciu, plážový volejbal, WiFi (lobby). Za poplatok sú vodné športy, biliard, posilňovňa.

 

Wellness

Za poplatok využite jacuzzi, parnú miestnosť, salón krásy a služby spa centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Premium All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.fortarabesque.com

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

 

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

 

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

 

FORT ARABESQUE RESORT SPA AND VILLAS Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo