Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

GRANADA LUXURY BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 101 km

Najbližšie mesto (km): Avsallar 500 m

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Luxusný hotel otvoril svoje brány pre hostí v roku 2019 a je navrhnutý s prioritami na priestrannosť a pokoj, všetko pre Vašu pokojnú a pohodlnú dovolenku. Vďaka kombinácií bohatého výberu reštaurácií, barov, kvalitných služieb a exkluzívneho konceptu pohostinnosti bude Vaša dovolenka nezabudnuteľnou.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 101 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 20 km od centra mesta Alanya, 500 m od centra Avsallar, mesto Side je vzdialené 40 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícií bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne, cukráreň.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detské kino, detské menu v reštaurácií, detská diskotéka, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, bazén so šmykľavkami, fitness centrum, šípky, stolný tenis. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, jacuzzi sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, zákusky, zmrzlina, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.granada.com.tr

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

GRANADA LUXURY BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo