Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

GRANADA LUXURY BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 33 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (42 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 1,7 km

 

Základné informácie

Tento luxusný hotelový komplex bol otvorený v roku 2017, nachádza sa v oblasti Belek na rozlohe 100 tis. m2 len 42 km od Antalye. Už od prvého momentu vás očarí jeho exkluzívny architektonický dizajn, ktorý vás bude určite dobíjať len pozitívnou energiou. Navyše heslom tohto hotela je „exkluzívna pohostinnosť“, o ktorej sa budete môcť presvedčiť od prvého dna pobytu.  

 

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Belek, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 33 km, a od centra mesta 42 km.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC, sprchou a fénom. Hotel ponúka 9 izieb pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

  

 

Pláž

80 m dlhá piesočnatá pláž sa nachádza od hotela cca 1,7 km. Transfer na pláž zabezpečuje hotelový autobus. Ležadla, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazénoch a na pláži zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou, 12 barov vrátane baru na pláži, cukráreň, 3 á la carte reštaurácie (turecká, talianska, ázijská).

 

Pre deti

Bez poplatku je mini klub pre deti vo veku od 4-11 rokov, animácie, bazén, akvapark, detská diskotéka, mini kino, kočík, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Opatrovanie deti je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, tenisový kurt a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok osvetlenie tenisového kurtu, biliard, bowling, vodné športy a služby herne.

 

Wellness

Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

  

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a čerstvé ovocné šťavy. Alkoholické nápoje z dovozu luxusnej povahy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.granada.com.tr

 

GRANADA LUXURY BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo