Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

GRANADA LUXURY BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 33 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 42 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 1,7 km

 

Základné informácie

Tento luxusný hotelový komplex bol otvorený v roku 2017, nachádza sa v oblasti Belek na rozlohe 100 tis. m2 len 42 km od Antalye. Už od prvého momentu vás očarí jeho exkluzívny architektonický dizajn, ktorý vás bude určite dobíjať len pozitívnou energiou. Navyše heslom tohto hotela je „exkluzívna pohostinnosť“, o ktorej sa budete môcť presvedčiť od prvého dňa pobytu.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Belek, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 33 km, a od centra historického mesta Antalya 42 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sprchou a sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

80 m dlhá piesočnatá pláž sa nachádza od hotela cca 1,7 km. Transfer na pláž zabezpečuje hotelový autobus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazénoch a na pláži bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou ponúka jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži, cukráreň, á la carte reštaurácie.

 

Pre deti

Bez poplatku využite mini klub, animácie, bazén, aquapark, detská diskotéka, mini kino, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, tenisový kurt a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, diskotéka. Za poplatok sú osvetlenie tenisového kurtu, vodné športy a herňa.

 

Wellness

K dispozícii je parný kúpeľ, turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže a  ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Web

www.granada.com.tr

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

GRANADA LUXURY BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo