Mapa

GRANADA LUXURY ALANYA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 30 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento moderný hotel je obľúbený vďaka svojej výbornej polohe v turistickom centre Alara v stredisku Okurcalar. Náročnejšia klientela ocení najmä kvalitné hotelové služby, vrátane bohatého denného aj večerného programu a veľké množstvo nákupných možností v blízkosti hotela. Hotel bol prvý krát otvorený v lete 2010. Tvorí ho hlavná budova (10 poschodí) a rozľahlé móla. Spolu má 598 izieb, 24-hodinovú etážovú službu (za poplatok), vonkajší a vnútorný bazén, bazén s toboganmi, detský bazén, konferenčné miestnosti. K dispozícii sú SPA centrum, wellness, kaderníctvo, tenisové kurty, posilňovňa, čistiareň, obchodné centrum, služby lekára, Wi-Fi (zdarma) a internetová kaviareň (za poplatok), požičovňa motorových vozidiel, diskotéka, kino, denné a večerné animácie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v lokalite Okurcalar, centrum Alara s množstvom nákupných možností je vzdialené 1 km, centrum Alanye 30 km, centrum Side 37 km, medzinárodné letisko v Antalyi 90 km.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, SAT-TV, telefón, Wi-Fi, trezor, minibar, klimatizáciu, kúpeľňu so sprchou, WC, a fénom. Hotel ponúka izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel je od pláže vzdialený 50 m. Prístup k moru je cez mólo. Ležadlá, osušky a slnečníky poskytujú bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hosťom hlavná reštaurácia podavajúca jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú bary, cukráreň, á la carte reštaurácie.

 

Pre deti

 Bez poplatku je mini klubu, animácie, bazén, akvapark, detská diskotéka, mini kino, kočík, detská stolička v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, tenisové kurty a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, kino, diskotéka. Za poplatok tenisové osvetlenie, biliard, vodné športy a služby herne.

 

Wellness

Zdarma je k dispozícii parný kúpeľ, turecky kúpeľ, sauna. Za poplatok sú ostatné služby SPA.

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky,obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.granada.com.tr

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

GRANADA LUXURY ALANYA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo