Mapa

CORENDON PLAYA KEMER Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 10 Km

Typ pláže: kamienkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Grand Park Kemer je nový rezort, ktorý otvoril svoje brány v roku 2016. Hotel sa nachádza v pokojnejšom letovisku Kemer, v malebnom prostredí na úpätí hôr, borovicových lesov a zároveň na pobreží tyrkysového mora. Pozostáva z dvoch budov, kde sa celkovo nachádza 306 izieb. V hoteli sú klientom k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén, detský bazén, niekoľko obchodov, kaderníctvo, čistiareň, zmenáreň, fitness a SPA centrum, služby lekára a fotografa.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Kemer približne 10 km od centra mesta. Centrum Antalye je vzdialené 25 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.

 

Vybavenie izieb

 Príjemné štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT - TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou/WC a fénom.Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Hotel má k dispozícii izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Súkromná kamienkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedla domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén, denné a večerné animácie. Za poplatok sú všetky vodné športy na pláži, biliard, herňa, fitness centrum, šípky, stolný tenis.

 

Wellness

Bez poplatku hotel poskytuje turecký kúpeľ a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, starostlivosť o telo a pleť.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web

Bližšie informácie na: www.corendonhotels.com.tr

 

CORENDON PLAYA KEMER Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo