Mapa

GRAND PARK LARA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 16 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Tento moderný hotel otvorený v roku 2013 má pre hostí k dispozícii spolu 896 izieb v 8 blokoch. Hotel Park Lara sa môže pochválliť veľmi dobrou polohou nedaľeko od cetra mesta Antalya a peknou súkromnou plážou. V jeho areáli sa nachádzajú 2 vonkajšie bazény, 1 vonkajší bazén pre deti, tobogan.  Hostia môžu využiť denné a večerné animačné programy, fitnes centrum, biliard, lekára, fotografa, nákupnú arkádu, služby SPA a wellness centra, parkovisko, zmenáreň, Wi-Fi, internetový kútik za poplatok. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza iba 16 km od centra Antalye, 14 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Hotel ponúka moderne vybavené izby s výhľadom do záhrady, na bazén alebo na krajinu. Štandardne izby nemajú balkón. Každá  z izieb má klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar, Wi-Fi, kúpeľňu s WC a fénom. Hotel disponuje 8 izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco a promo izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

  

Pláž

Súkromná pláž je od hotela vzdialená 200 m. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú bez poplatku.

 

Strava

Hotel má k dispozícii hlavnú reštauráciu, ktorá ponúka jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú a´la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Najmenším je určený mini klub (4-12 rokov) s bohatým animačným programom, detský bazén, detský bufet v reštaurácii, vonkajšie i vnútorné detské ihrisko či detská diskotéka. Opatrovanie deti je na vyžiadanie a za poplatok.

 

Šport a zábava

Hostia môžu bez poplatku využiť denné a večerné animácie, fitness, stolný tenis, šípky, dva plavecké bazény, jeden z bazénov so šmýkačkami a detský bazén. Za poplatok je biliard, herňa, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bezplatne je možné využiť turecký kúpeľ, saunu. Služby spa a wellness centra sú poskytované za poplatok.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere formou bufetu,nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.corendonhotels.com.tr

  

GRAND PARK LARA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo