Mapa

LONG BEACH RESORT HURGHADA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 16 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 22 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 2 km  

   

Základné informácie

Long Beach Resort Hurghada je 4-hviezdičkový hotelový komplex s vilkami, ktorý sa nachádza 2 km od piesočnatej pláže, pozostáva z hlavnej budovy a vilového komplexu. K dispozícii hosťom je hlavná reštaurácia, niekoľko a lá carte reštaurácií, lobby bar, plážový bar, SPA center, WiFi v Aqua Lounge zadarmo, bazény, lekár, obchody, zmenáreň, parkovisko.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 16 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 60 km od mesta Safaga.

    

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, súpravou na prípravu teplých nápojov, trezorom, kúpeľňou s WC, fénom a žehliacim setom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, promo, alebo club izby môžu byť znevýhodnené rozmermi, polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž je dostupná cez miestnu pobrežnú komunikáciu a nachádza sa 2 km od hotela. Na pláž premáva kyvadlová doprava. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

    

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, à la carte reštaurácie (za poplatok, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Deťom slúži detské ihrisko,  detský bazén, detské animácie a detské disco. K dispozícii je detsky bufet a detská stolička v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denné a večerné animácie, aerobik, posilňovňa, vodný aerobic, stolný tenis, squash, plážový volejbal, futbal a minigolf. Za poplatok sú vodné športy na pláží, tenisový kurt a jeho osvetlenie, jazda na koni.  

Wellness

Sauna, jacuzzi, turecký kúpeľ, parná miestnosť, masáže, salón krásy a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a  večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a  alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

       

Web

 www3.hilton.com    

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

LONG BEACH RESORT HURGHADA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo