Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SWISS INN HURGHADA RESORT (EX.HILTON HURGHADA) Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 3 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 380 m   

 

Základné informácie

Obľúbený dovolenkový rezort leží v krásnej zátoke, v blízkosti centra Hurghady. Súkromná piesočnatá pláž je lemovaná zelenou, palmovou záhradou. Skvelé služby, príjemné prostredie a pohostinnosť urobia z dovolenky nezabudnuteľný zážitok. Komplex sa skladá z viacerých budov a ponúka rôzne možnosti ako tráviť čas. K dispozícii sú okrem iného bazény, reštaurácie s barmi, či wellness služby.

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od medzinárodného letiska v Hurgade a 14 km od centra mesta.      

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, TV/SAT, mini barom, trezorom, telefónom, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC , fénom,WiFi a žehliacim setom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.     

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza vo vzdialenosti 380 m a je dostupná cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú bez poplatku.   

   

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Detské stoličky v reštaurácií a detské menu na vyžiadanie.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, animácie, detský bazén, detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.    

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, šípky, bocciu, stolný tenis, plážový volejbal. Biliard, squash, vodné športy sú za poplatok.       

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže, salón krásy a ostatné služby sú za poplatok.

    

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Nápoje z dovozu sú za poplatok. Polpenzia zahŕňa raňajky a večeru vo forme bufetových stolov. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.     

 

Web

Bližšie informácie na: www3.hilton.com

   

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.  

 

SWISS INN HURGHADA RESORT (EX.HILTON HURGHADA) Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo