Mapa

INNVISTA HOTELS BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Belek (5 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 900 m

 

Základné informácie

Tento hotelový komplex so zaujímavou architektúrou sa nachádza na okraji krásneho borovicového lesa len 900 m od mora. Skladá sa z 3 blokov (5 poschodí). K dispozícii je 6 bazénov (vrátane niekoľkých detských bazénov), 4 konferenčné miestnosti, amfiteáter a ak máte radi zábavu, tak si určite užijete aquapark. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Poloha

Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 35 km od centra Antalye a stredisko Belek je vzdialené od hotela 5 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, Wi-Fi, kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má k dispozícii aj 4 špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov.

Eco a promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza približne 900 m od hotela. Na pláž premáva v pravidelných intervaloch shuttle bus. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozície sú aj à la carte reštaurácie, niekoľko barov (vrátane baru na pláži a baru pri bazéne).

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, k dispozícii sú detské animácie, detské disco, detský bazén a šmykľavky, detské menu v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Hotel ponúka na športové vyžitie nasledujúce aktivity: fitness centrum, aerobik, jogu, vodnú gymnastiku, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, šípky, v určené dni živá hudba, diskotéka. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, a vodne športy.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ a parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra. 

Koncept

Koncept All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.innvistahotels.com

  

INNVISTA HOTELS BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo