Mapa

JUSTINIANO DELUXE RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 35 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Justiano Delexu rezort je situovaný na mieste kde sa stredozemné more a krásy matky prírody stretli na jednom mieste. Cieľom hotela je aby ubytovaní hostia cítili čaro antických rímskych dejín. Hotel má k dispozícií spolu 105 izieb v hlavnej budove. Hotel bol postanvený v roku 2012. Wifi pripojenie na internet v priestoroch recepcie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 90km od medzinárodného letiska v Antalyi, 35km od rušného centra Alanye, kam chodí v týždni hotelový shuttle servis.

 

Vybavenie izieb

Štandartné izby sú vybavené satelitným TV, minibarom (bez poplatku), trezorom, klimatizáciou, balkónom, kúpelňou s VC a sušičom na vlasy.

 

Pláž

Hotel sa nachádza priamo na piesočnato-kamienkovej pláži, slnečníky, lehátka a uteráky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia s výberom hlavne domácej kuchyne, ala carte reštaurácia a bary s výberom domácich a importovaných nápojov.

 

Pre deti

Na deti tu čaká detský club pre deti od 4-12 rokov, detské ihrisko, detský bazén.

 

Šport a zábava

Športovci si prídu na svoje pri plážovom volejbale, stolnom tenise, šípkach, fitness centre, k dispozícií sú na pláži vodné motorové športy (za poplatok).

Wellness

Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ (hamam) a saunu. Masáže  a procedúry v spa centre sú spoplatnené.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra all inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere formou bufetu, snacky počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií hotela.

 

Web

http://www.justinianohotels.com

 

JUSTINIANO DELUXE RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo