Vyberte krajinu :
We will call you
Meno, priezvisko
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 19km

Vzdialenosť najbližšieho mesta: 100m Gouves

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť pláže: 120m

 

Základné informácie

Kaissa Beach je troj hviezdičkový hotel sa nachádza v srdi Rethymna.Hotel Kaissa Beach je moderný hotel, ktorý sa nachádza v letovisku Gouves.Hotel sa nachádza v blízkosti pláže a taktiež pohoria, je ideálny pri pohľade na západ slnka. Tento hotel bol postavený v roku 2007 prešiel rekonštrukciou a bol renovovaný do moderného štýlu, pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších budov a má spolu 38izieb. Jeho výborná poloha v kľudnom a tichom prostredí si získavá stále viac klientov. Hotel je vhodný pre ľudí, ktorý si žiadajú relax a rodinnú atmosféru. Zárukou spkojnosti hostí je ich opakovaná návštevnosť priamo v Kaissa Beach. Pripojenie na internet, Wifi v areáli hotela bez poplatku.

 

Poloha

Hotel je situovaný v srdi Gouves. Od centra Gouves je hotel vzdialený 100m, autobusová zastávka je približne vo vzidalenosti 50m a medzinárodné letisko Heraklion sa nachádza 19km od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandartná izba je vybavená klimatizáciou, telefónom, trezor (za poplatok), chladnička, TV, balkón a kúpeľna s WC.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa roprestiera približne 120m od hotela. Lehátka, slnečníky a osošky sú za poplatok, pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V priestoroch hotela sa nachádza jedna hlavná reštaurácia,kde je možnosť programu polpenzia(raňajky, večere)a plná penzia (raňajky, obed, večera)formou bufetu.

 

Pre deti

Pre deti je možné si na vyžiadanie objednať detskú stoličku, postieľku. V areáli sa nachádza tiež detské ihrisko.

 

Šport a zábava

V hoteli sa nachádza vonkajší plavecký bazén.

 

Wellness

V hoteli sa nenachádzaa Spa centrum

Koncept

Hotel ponúka 2 druhy stravovania: polpenziu a plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere a plnú penziu, ktorá je doplnená o obedy, formou bufetu bez nápojov. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://kaissabeach.eu/

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo