Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

KEMPINSKI HOTEL SOMA BAY Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 45 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 50 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 30 m

   

Základné informácie

Kempinski Hotel Soma Bay je 5-hviezdičkový hotelový komplex, ktorý sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v oblasti Soma Bay. Pozostáva z hlavnej budovy, ktorá ponúka na výber rôzne typy izieb. K dispozícii je hosťom hlavná reštaurácia, niekoľko a lá carte reštaurácií, lobby bar, plážový bar, SPA center, WiFi v lobby bez poplatku, bazény, lekár, obchody, zmenáreň, parkovisko.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 45 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 50 km od centra Hurghady.

   

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých  nápojov, trezorom, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, promo, alebo club izby môžu byť znevýhodnené rozmermi, polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

        

Pláž

Piesočnatá pláž je dlhá 400 m a nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

      

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, à la carte reštaurácie ( za poplatok), k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži (za poplatok). K dispozícií detské menu.

 

    

Pre deti

Deťom slúži detské ihrisko, mini club, detský bazén a detské disco. K dispozícii je detský bufet a detská stolička v reštaurácii. Opatrovanie detí za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, aerobik, vodný aerobic, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, boccha. Za poplatok sú vodné športy, tenisový kurt s vybavením a osvetlením, golf a jazda na koni.

      

Wellness

Bez poplatku klienti môžu využívať saunu a jacuzzi. Turecký kúpeľ, masáže a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

      

Koncept

Koncept polpenzia zahŕňa raňajky a večere vo forme bufetových stolov. Koncept plná penzia zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

     

Web

www.kempinski.com/en/soma-bay/hotel-soma-bay/

     

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

KEMPINSKI HOTEL SOMA BAY Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo