Mapa

KIRMAN ARYCANDA DE LUXE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 90 km

Najbližšie mesto (km): Side 25 km

Typ pláže: Piesočnato- štrková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Arycanda De Luxe rezort prešiel kompletnou renováciou v roku 2013. Tento luxusný hotel sa nachádza v zvažujúcej sa hornatej oblasti pri krásnej piesočnatej zátoke, v blízkosti rôznych turistických atrakcií ako napríklad Alanyjský hrad či amfiteáter v Aspendose. Sieť hotelov Kirman je známa svojou modernou architektúrou, napríklad priestrannými izbami s čistými líniami. Široká ponuka kvalitních služieb uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi a všetky vekové kategórie s veľmi milým a vždy ochotným personálom. Arycanda Deluxe Resort Hotel poskytuje úplné pohodlie, aj tie najmenšie detaily sú dotiahnuté tak, aby zaručili neopakovateľnú dovolenku.

Poloha

Hotel sa nachádza v stredisku Okurcalar. Od centra Alanye je vzdialený 33 km, letisko v Antalyi je vzdialené 90 km. Historické mesto Side je vzdialené približne 25 km. Nákupné možnosti sú dostupné 10 min chôdze.

Vybavenie izieb

Izby majú balkón, LCD-TV, telefón, trezor (za poplatok), internet do 128 KB zdarma, minibar, AC, kúpeľňu s WC a fénom. Upratovanie prebieha denne, výmena posteľnej bielizne a uterákov každé 3 dni. K dispozícii sú  izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Piesočnato-štrková pláž je dlhá 200 m, leží pred hotelom; ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku na pláži i pri bazéne.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, 7 barov, vrátane baru pri bazéne, na pláži a diskobaru, 4 à la carte reštaurácie (stredomorská, turecká, ázijská, mexická).

Pre deti

Zdarma mini klub (4-12 rokov), maxi klub (13-18 rokov), animácie, bazén, ihrisko, diskotéka, detské menu, postieľka, detské  stoličky v reštaurácii. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava

Zdarma sú denné a večerné animácie. K dispozícii je vodné pólo, aerobik, vodná gymnastika, Zumba, boccia, šípky, stolný tenis, volejbal, basketbal, posilňovňa, diskotéka (zdarma 23:00 - 02:00), mini futbal, tenisový kurt. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a vybavenie, vodné športy, kanoe, vodný bicykel,  stolný futbal,  biliard, bowling, herňa, Play Station.

Wellness

Hotel svojim hosťom ponúka za poplatok služby SPA centra salón krásy, kaderníctvo, masáže. Vnútorný bazén, saunu, hammam sú zdarma.

Koncept

Ultra All Inclusive vo forme bufetových stolov zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, sortiment snack baru, gozleme, zákusky, večeru, nočné bufetové stoly. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú zdarma od 10:00 – 02:00. Káva, čaj, čerstvé ovocné šťavy, dovážané nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.kirmanhotels.com

 

KIRMAN ARYCANDA DE LUXE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo