Mapa

KIRMAN SIDEMARIN BEACH AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (5 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Majestátny hotelový komplex zo známej siete Kirman, otvoril svoje brány v lete 2016. Poskytuje kvalitné služby, je obľúbený aj svojou gastronómiou. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. 5 minút chôdze od hotela je centrum Kumkoy s množstvom nákupných možností. Má spolu 320 izieb. Wifi je v lobby a aj na izbách bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od centra Side a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 60 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, minibarom, Wifi do 128 KB, trezorom, kúpeľňou so sprchou a fénom. K dispozícii sú aj 5 izieb pre hendikepovaných klientov.  

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred hotelovým areálom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 3 a´la carte reštaurácie (kebab, ázijská, stredomorská), 5 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), maxi klub (13-18 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, akvapark. Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, basketbal, mini futbal, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov, bowling, biliard, herňa, vodné športy.

Wellness

Zdarma môžu klienti využiť turecky kúpeľ a saunu. Za poplatok využite služby SPA centra ako napr. masáže, vírivku, píling, kaderníctvo a ostatné.   

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, wafle, zmrzlinu, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

Web

Pre viac informácií: http://www.kirmanhotels.com/default-en.html    

 

KIRMAN SIDEMARIN BEACH AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo