Mapa

LAGUNA PARK AND AQUA CLUB Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas 35 km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 500 m

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

 

Základné informácie

Tento moderne zariadený hotelový komplex prešiel poslednou rekonštrukciou v roku 2020. Je ideálnym miestom pre všetky vekové kategórie, predovšetkým však pre rodiny s deťmi, ktoré môžu využiť množstvo atrakcií vrátane hotelového akvaparku. Pre dospelých má hotel pripravené SPA centrum, kde sa môžete pohodlne oddávať odpočinku a regenerácií. Hotel disponuje recepciou so zmenárňou, stráženým parkoviskom (za poplatok), požičovňou áut, bazénmi, obchodmi, reštauráciami a hotelovou záhradou.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Burgase a 500 m od centra letoviska Slnečné pobrežie.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, TV, telefónom (za poplatok), minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC/sprchou a fénom. Na izbe a v spoločných priestoroch hotela je bezplatné wifi pripojenie.

Eco, Promo, alebo Club izby môžu byť znevýhodnené veľkosťou, polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 300 m od areálu hotela. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hotel disponuje aj A´la carte reštauráciou a barmi, vrátane lobby baru a baru pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, hotelový akvapark a detské ihrisko. Za poplatok je detský mini klub a herné automaty. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok, detská stoličky v reštaurácií je na vyžiadanie bez poplatku.  

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite hotelové bazény, akvapark, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Návštevníci môžu ďalej využiť hotelové animácie, večerné vystúpenia v amfiteátri, internetovú kaviareň (za poplatok), konferenčnú miestnosť, posilovňu (za poplatok), stolný tenis a biliard (za poplatok).

 

Wellness

Masáže, parný kúpeľ, turecký kúpeľ, sauny, profesionálne služby v SPA centre, kaderníctvo a salón krásy sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a  večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a  alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.lagunapark-bg.com

 

LAGUNA PARK AND AQUA CLUB Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo