Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

WYNDHAM GARDEN LARA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 14 km Antalya

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 330 m

 

Základné informácie

Hotelový komplex Lara Family Club sa nachádza v Lare a oslovuje svojich klientov príjemným prostredím a priateľským personálom. Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela (prechod cez miestnu komunikáciu) kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel pozostáva zo štyroch budov a má spolu 348 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, 4 tobogany pre deti a dospelých. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v Lare, 9 km od centra Antalye a 14 km od jej medzinárodného letiska.

 

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, Wifi pripojením, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela, kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel oddeľuje od pláže miestna komunikácia. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, hostia môžu využiť à la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub, animácie, aktivity, hry, bazén, tobogany, ihrisko, mini kino, mini disco, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovateľka detí a zapožičanie kočíka je za poplatok.

 

Šport a zábava

Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, mini futbal, posilňovňa, diskotéka, basketbal, vonkajší bazén s aquaparkom. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a výbava na tenis, potápanie, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť. Ostatné služby SPA centra ako napr. masáže, jacuzzi, kaderníctvo, skrášľovacie procedúry sú za poplatok.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlina, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: http://larafamilyclub.com/

 

WYNDHAM GARDEN LARA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo