Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

LE PACHA RESORT HURGHADA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 9 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 0 km Hurghada

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Štvorhviezdičkový rezort sa nachádza iba 10 minút od letiska v centre Hurghady. Ponúka rozľahlý areál s vlastným akvaparkom so šmykľavkami a bazénmi pre deti aj dospelých, záhradami a súkromnou plážou v zálive Hurghada Bay.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v centre Hurghady asi 9 km od medzinárodného letiska v Hurghade. V blízkosti hotela je Hurghada Marina.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC,  fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.         

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred areálom rezortu. Ležadlá, slnečníky a  uteráky sú k  dispozícii bez poplatku. Odporúčame obuv do vody.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i  domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k  dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a  pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské bazény, detské disco, k  dispozícii sú aj detské animácie. Detské stoličky k dispozicií v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, stolný tenis a plážový volejbal. Za poplatok je potápanie, surfovanie a ďalšie vodné športy.

 

Wellness

Masáže a služby salónu krásy sú za poplatok.

 

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a  večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a  alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Polpenzia formou bufetu zahŕňa raňajky a večere. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://www.lepacharesort.com

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

LE PACHA RESORT HURGHADA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo