Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (8 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m

Základné informácie

Tento štvorhviezdičkový hotel poskytuje klientom kvalitné služby a je vhodný ako aj pre všetký vekové kategórie. Príjemný areál hotela, moderné ubytovanie, bezény, tobogány a priateľský personál zabezpečí dovolenku po akej túžite. Má spolu 205 izieb. Wifi je v Lobby bez poplatku. K dispozícii je aj Spa centrum, fitness centrum, konferenčná miestnosť, fotograf, mini market, animačné programy, vodné športy, biliard.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 8 km od centra historického Side a medzinárodné letisko Antalya je od hotela vzdialené 60 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom/francúzskym balkónom, SAT-TV, centrálnou klimtizáciou, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, súpravou na prípravu teplých nápojov. K dispozícii sú 2 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 400m od hotela. Hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu na pláž v určitých intervaloch. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky na pláž sú na hoteli bez poplatku, ale za výmenu osušky si hotel účtuje poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; a´la carte reštaurácia, 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za poplatok).

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, tobogany, detský bufet. Opatrovateľka je k dispozícii za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, boccia, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok je biliard, stolný futbal, Play station, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Služby ktoré poskytuje hotel bez poplatku sú turecký kúpeľ a sauna, za poplatok sú masáže, vírivka, píling a ostatné služby SPA centra.

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, zmrzlinu počas večere, nealkoholické, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, ovocné čerstvé šťavy a nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.sidelilyumhotel.com   

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo