Mapa

LIMAK LARA DE LUXE HOTEL AND RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 13 km

Najbližšie mesto (km): Antalya (25 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Kráľ Attalos II nariadil svojím bojovníkom aby pre neho našli raj na zemi. Bojovníci putovali po celom svete,  keď prišli do Antalye a videli jedinečnú krásu tohto miesta, našli raj pre svojho kráľa. Hotel Limak Lara Vám umožní cítiť sa ako v raji, predurčený na nezabudnuteľnú dovolenku. Hotel Limak Lara pribudol k luxusnej sieti hotelov Limak v roku 2006. Koncept hotela sa nesie v duchu ďalekého východu a je vhodný aj pre tých najnáročnejších klientov, rodiny s deťmi či mladé páry.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 13 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 25 km od centra Antalye, v blízkosti nákupných možností v stredisku Lara.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, prístupná cez hotelovú záhradu. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícií bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite  à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén,  tobogány, detská postieľka, detské stoličky v reštaurácií.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, akvapark, fitness centrum, tenisové kurty. Za poplatok využite biliard, bowling, squash, lekcie tenisu, osvetlenie tenisových kurtov, vodné športy.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podávajú sa vybrané nealkoholické a alkoholické. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.limakhotels.com

LIMAK LARA DE LUXE HOTEL AND RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo