Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

LOTUS BAY BEACH RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Hurghada 45 km

Najbližšie mesto (km): 5 km Safaga

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Lokalita tohto letoviska je situovaná v zálive Abu Souma na pobreží Červeného mora a počasie je priaznivé počas celého roka. Piesočnatá pláž so súkromným prístavom obklopuje tento rezort a zaručuje pokojnú dovolenkovú atmosféru. Nachádza sa iba kúsok od centra Hurghady.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 45 km od medzinárodného letiska v Hurghade a iba 5 km od mesta Safaga.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov,kúpeľňou/ WC, fénom a žehličkou. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

 

Pláž

Piesočnatá súkromná  pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detská diskotéka, detský bazén, k dispozícii sú detské animácie. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Posilňovňa, knižnica, aerobic,stolný tenis, šípky sú bez poplatku. Biliard, WiFi a vodné športy za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a kozmetický salón a služby SPA za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večerí alebo koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok.  Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.lotusbay.com

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok. 

LOTUS BAY BEACH RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo