Mapa

PINE BEACH BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 33 km

Najbližšie mesto (km): Belek (3 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Pláže so zlatistým pieskom, ktoré sa zdajú byť nekonečnými, v spojení s tyrkysovo modrým morom, čo bledne do bezmračných diaľav, hlboké borovicové lesy, stromy pomarančovníkov a olivovníkov, či pozostatky starovekých pamiatok - to sú len niektoré z vecí, ktoré Turecká riviéra ponúka. Hotel svojou závideniahodnou polohou priamo na pobreží Stredozemného mora, uprostred sviežeho golfového raja, poskytuje dokonalý relax a príjemnú atmosféru. Ak patríte k milovníkom golfu, v blízkosti sa nachádza niekoľko ihrísk. Zrekonštruovaný Maritim Pine Beach Resort je ideálnym východiskovým bodom pre objavenie všetkého, čo táto vzrušujúca oblasť ponúka. Moderné konferenčné centrum s 22 konferenčnými a zasadacími miestnosťami robí tento komplex najväčším kongresovým hotelom v Turecku. Hotel je vhodný pre starších ľudí, páry aj rodiny s deťmi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od Beleku, centrum Antalye je vzdialené 45 km, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 33 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, súpravu na prípravu kávy a čaju, trezor, minibar, internetové pripojenie, AC, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom. Hotel disponuje tiež ôsmimi špeciálne upravenými izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Hotel leží priamo na peknej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

 

 

Strava

Hotel má 2 hlavné reštaurácie, 11 barov, vrátane baru pri bazéne a diskotékového (vrámci AI do 2:00), 3 à la carte reštaurácie (stredomorská, turecká, rybia).

    

Pre deti

Bez poplatku môžu využiť mini klub (4-7 rokov), maxi klub (8-12 rokov), teenie klub (13-17 rokov), denné a večerné animácie, detskú diskotéku, rôzne športové a tvorivé aktivity, detský bazén, akvapark, detské ihrisko, detskú postieľku v izbe (na vyžiadanie), detské stoličky a menu v reštaurácii. Za poplatok je detský kočík či stráženie detí.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, 2 tenisové kurty, stolný tenis, posilňovňa, gymnastika, plážový volejbal, lukostreľba. Za poplatok je hosťom k dispozícii osvetlenie tenisových kurtov, tenisové vybavenie, kurzy tenisu, biliard, stolové hry, vodné športy, golf na profesionálnom ihrisku.

 

Wellness

Bez poplatku využite turecký kúpeľ, saunu. Spoplatňujú Thalasso centrum, SPA centrum, masáže, salón krásy a kaderníctvo. Odporúčame návštevu klasického tureckého hammamu formou fakultatívneho výletu; viac informácií poskytne náš pobytový delegát.

 

Koncept

Ultra All Inclusive 24 hodín zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, občerstvenie, tea time, večeru, polnočnú večeru, nealkoholické nápoje, miestne a niektoré dovážané alkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlinu. Minibar denne dopĺňajú vodou a nealkoholickými nápojmi. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

 

Web

Bližšie informácie na: www.maritim.com.tr

PINE BEACH BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo