Mapa

MELAS LARA HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 12 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 15 km Antalya

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Kvalitný hotelový komplex zo siete Melas poskytuje výborné a komplexné služby, so živou atmosférou, je vhodný pre všetky vekové kategórie, páry, rodiny s deťmi. Bol otvorený v roku 2009. Nachádza sa v lukratívnej časti Lara, ktorá je známa krásnou plážou, a špičkovými hotelmi. Hotel má spolu 322 izieb. K dispozícii je vonkajší bazén, i detský samostatný bazén, vnútorný bazén, šmykľavky, SPA centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti. Wi-Fi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 15 km od centra Antalye a 12 km od medzinárodného letiska Antalya. Približne 100 m od hotela sa nachádza autobusová zastávka.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, minibarom, trezorom, setom na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj  á la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Slúžia im mini klub, animácie, bazén, šmykľavky, detské ihrisko, mini disco, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.  

 

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, biliard, šípky, tenis, squash, minigolf, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ. Ostatné služby SPA centra sú za poplatok – masáže, píling, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážaný alkohol je za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://www.melashotels.com/v2/Index.asp

MELAS LARA HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo